+90 212 572 8300 Pazartesi-Cuma 09:00 - 18:00 Agaoglu MyTown Ispartakule No:4/4 Avcılar Bahçeşehir İstanbul TR

Ziyaretçi ve Taşeron İSG Eğitim filmi

Ziyaretçi ve Taşeron İSG Eğitim filmi, fabrikanızı ziyaret edecek yabancıları ve fabrikanızda yeni göreve başlayacak olan taşeron çalışanları eğitmek ve bilgilendirmek için kullanabileceğiniz hesaplı ve kullanışlı yöntemlerden biridir. Firmanız için özel olarak hazırlanan eğitim filmleriyle ziyaretçi ve taşeron çalışanlarınızı görsel olarak desteklenmiş uygulamalı tekniklerle eğitebilirsiniz.

Ziyaretçi Eğitim Filmi

Eğitim filmleri verilecek bilgilerin çokluğuyla ilgili olarak 5 ile 60 dakika arasında değişebilir. Eğer filmde teorik bilgi fazlaysa tavsiyemiz konsantrasyonun dağılmaması için 30 dakikalık bölümler halinde olmasıdır. Eğitim filmleri görsel efekt ve animasyonlarla da desteklenebilir.

Taşeron Eğitim Filmi

Fabrikanızı ziyaret edecek olan müşterileriniz veya ziyaretçilerinizi güvenlik girişinden hemen sonra gerekli isg eğitimini verebileceğiniz 10 dakikayı geçmeyen içeriğinde tanıtımın da yer aldığı filmlerdir.

iSG FİLMİ KAÇ GÜNDE ÇEKİLİR

isg Eğitim Filminiz; senaryo uzunluğuna göre 1 ile 3 gün içerisinde çekimler tamamlanır. Fabrika tanıtım filmlerinde bu süreci metrekare büyüklüğü belirler.

isg eğitim filmi ücretleri

Bizimle iletişime geçmeniz durumunda aynı gün tarafınıza bütçe gönderilir.

NE KADAR ZAMANDA TESLİM EDİLİR?

isg eğitim filminiz; çekimler tamamlandıktan sonra sırası ile; seslendirme, kurgu, müzik, miksaj, animasyon ve renk düzeltme süreçlerinden geçer. Bu süreç ortalama 10-15 gün arasındadır.

KALİTE ANLAYIŞIMIZ

Kalite bilincinin bir kültür olduğu bilinciyle hareket eden SINEISTı; müşteri memnuniyetini ve film prodüksiyon hizmetlerini büyük bir titizlik içinde gerçekleştirir.

isg eğitim filmi çekimi sektöründe; SINEIST ‘in elde ettiği memnuniyet oranı sektör ortalamasının üzerinde olduğu kosununda bir iddiamız vardır.

SINEIST bilir ki; müşteriyi memnun eden kalite belgeleri veya müşteri bolluğunun özgüveni değil; her işinin, her müşterisinin heyecanını ayrı ayrı yakalaması ve üstün özverili çalışmalarının meyvelerinin takdir edilmesinin mutluluğunu yaşamak, kalitenin en değerli tescilidir

SORUMLULUK VE DEĞERLERİMİZ

SINEIST öncelikli sorumluluğu; tüm kurumsal partnerlerinin kurumsal kimliklerini internette modern, özgün, teknolojik mükemmellik ve kreatif bir şekilde imza bıraktığı film projelerine yansıtmak, online mecrada en doğru şekilde vitrin etmektir.

SINEIST, beğeni odaklı çalışır. kalitenin önemini bilir. Seçkin müşterilere sahip SINEIST; ülkemizin kurumsal film prodüksiyon sektörünün ilerleyişine katkıda bulunmayı da bir görev bilir.

BİZE ULAŞIN

Ağaoğlu MyTown Ispartakule
Tahtakale Mah. Abdi İpekçi Cad. No:4/4 Avcılar
Bahçeşehir/İstanbul Turkey

Telefon: +90 212 572 8300

Whatsapp: +90 532 482 7627

info@cineist.com

BİZİ TAKİP EDİN