+90 212 572 8300 Pazartesi-Cuma 09:00 - 18:00 Agaoglu MyTown Ispartakule No:4/4 Avcılar Bahçeşehir İstanbul TR

BİZ KİMİZ

2005 Yılından bu yana Film Prodüksiyon hizmetleri sunan CINEIST, sahip olduğu tecrübe, yükek teknoloji ve profesyonel ekibi ile müşterilerine kaliteli hizmet sunmaktadır.

Başlıca Hizmetleri; Tanıtım Filmi, Reklam Filmi, Eğitim Filmi, Video Klip Prodüksiyonları olan CINEIST, Teslim aldığı projeyi metin yazarlığından kaset teslimine kadar her aşamayı kendi bünyesinde gerçekleştirmektedir.

Teknolojik gelişmeleri yakından takip eden CINEIST, Film prodüksiyonlarınızı sadece bugüne özel değil, uzun seneler boyunca gururla kullanabilmenizi amaçlar ve çalışmalarını titizlikle yürütür.

MİSYONUMUZ

Profesyonel hizmet anlayışı ve yüksek iş ahlakı ile çalışanlarımız ve müşterilerimiz için değer yaratan bir marka olmak.

VİZYONUMUZ

Sunduğumuz tüm hizmetlerde sadece Türkiye’nin değil, Başta Avrupa ve Asya olmak üzere dünyanın saygın firmalarından biri haline gelmek.

TECRÜBE

CINEIST, Kurumsal Firmaların tüm prodüksiyon ihtiyaçlarına hizmet vermek için 2005 yılında kurulmuştur. Kuruluşundan bugüne iş ortaklarının güvenini ve müşteri memnuniyetini sağlamak, tanıtım ve marka iletişimi stratejilerine yön vermek, çözüm ortağı olduğu müşterileri ile güçlü bir bağ kurmak, Kurumsal Film Prodüksiyon sektörünün en tepesinde kendine yer bulmak hedefindedir.

Tüm müşterilerine firma veya marka değeri katan, inovatif, çözümler ile yüksek kaliteli, profesyonel film prodüksiyon hizmetleri vermektedir.

KALİTE ANLAYIŞI

Belirlediği müşteri profiline yönelik tanıtım filmi ihtiyaçlarını giderirken günümüz koşullarını temel alan, geleceğe de hazır şekilde, reklam ve tanıtım ihtiyaçlarını giderir. En son teknoljiyi takip eder; AR-GE konusunda yetkinliği ile güncel sorunlara güncel çözümler sunar.

Bu çözümlere ulaşmak; bütün ekip üyelerimizin uzun yıllara dayalı tecrübe ve birikimlerini işlerine katmaları ile mümkün kılar.

iSG FİLMİ KAÇ GÜNDE ÇEKİLİR

isg Eğitim Filminiz; senaryo uzunluğuna göre 1 ile 3 gün içerisinde çekimler tamamlanır. Fabrika tanıtım filmlerinde bu süreci metrekare büyüklüğü belirler.

isg eğitim filmi ücretleri

Bizimle iletişime geçmeniz durumunda aynı gün tarafınıza bütçe gönderilir.

NE KADAR ZAMANDA TESLİM EDİLİR?

isg eğitim filminiz; çekimler tamamlandıktan sonra sırası ile; seslendirme, kurgu, müzik, miksaj, animasyon ve renk düzeltme süreçlerinden geçer. Bu süreç ortalama 10-15 gün arasındadır.

KALİTE ANLAYIŞIMIZ

Kalite bilincinin bir kültür olduğu bilinciyle hareket eden SINEISTı; müşteri memnuniyetini ve film prodüksiyon hizmetlerini büyük bir titizlik içinde gerçekleştirir.

isg eğitim filmi çekimi sektöründe; SINEIST ‘in elde ettiği memnuniyet oranı sektör ortalamasının üzerinde olduğu kosununda bir iddiamız vardır.

SINEIST bilir ki; müşteriyi memnun eden kalite belgeleri veya müşteri bolluğunun özgüveni değil; her işinin, her müşterisinin heyecanını ayrı ayrı yakalaması ve üstün özverili çalışmalarının meyvelerinin takdir edilmesinin mutluluğunu yaşamak, kalitenin en değerli tescilidir

SORUMLULUK VE DEĞERLERİMİZ

SINEIST öncelikli sorumluluğu; tüm kurumsal partnerlerinin kurumsal kimliklerini internette modern, özgün, teknolojik mükemmellik ve kreatif bir şekilde imza bıraktığı film projelerine yansıtmak, online mecrada en doğru şekilde vitrin etmektir.

SINEIST, beğeni odaklı çalışır. kalitenin önemini bilir. Seçkin müşterilere sahip SINEIST; ülkemizin kurumsal film prodüksiyon sektörünün ilerleyişine katkıda bulunmayı da bir görev bilir.

BİZE ULAŞIN

Ağaoğlu MyTown Ispartakule
Tahtakale Mah. Abdi İpekçi Cad. No:4/4 Avcılar
Bahçeşehir/İstanbul Turkey

Tel: +90 212 572 8300 – info@cineist.com
BİZİ TAKİP EDİN